Paylaş Büyüsün, kendi alanında ulusal ve uluslararası düzeyde uzmanlaşmış iki ayrı ekibin birbirini tamamlayarak ortaya çıkardığı olağanüstü bir platform. Kimdir bu iki ayrı ekip?

Birincisi, Güzel Günler Klinik ekibi. Dr. Yankı Yazgan ve tıp, psikoloji, eğitim ve hukuk alanlarında önde gelen uzmanlardan oluşuyor.

Güzel Günler Klinik insan gelişimine kılavuzluk eden bilgilerin çocukluktan yetişkinliğe ve bireylerden kurumlara kadar uzanan bir kesime ulaştırılmasını ilke edinmiş, bütün faaliyetlerini bu yönde odaklamış bir ekip.

İkincisi, Dr Çağrı Kalaça’nın liderliğindeki Sağlık Bahçesi ve Uzak Yakın şirketleri.

Sağlık Bahçesi Türkiye’de alanındaki hemen bütün kuruluşlarla çalışma tecrübesine sahip olan, bakanlıklardan uzmanlık derneklerine kadar hizmet veren bir bilgi iletişim şirketi. Uzak Yakın ise öğrenme modellerini tasarımın içine katan ve teknolojiyle buluşturan bir şirket.

İşte bu ekipler bir arada Paylaş Büyüsünü yarattılar. PaylaşBüyüsün çocuklara ve gençlere ilişkin hepimizin kafasındaki problemleri, o problemlere ya da başkalarının problemlerine ilişkin yeni fikirleri ya da eski tecrübeleri paylaşmamıza izin verecek bir yeni jenerasyon forum ama çok önemli bir özelliği var. Bütün bu birbirinden öğrenme egzersizleri uzmanların varlığında, onların gözetiminde onların katkılarıyla ve yönlendirmesiyle gerçekleşecek.

Birlikte, büyüme gelişme alanında, değişik düğüm noktalarında, hem problemlerimizi hem yeni fikirlerimizi hem de yaşantılarımızı, tecrübelerimizi yapıcı biçimde aktarma şansına sahip olacağız. Sürecin devamını sitenin üyesi olduğunuz zaman yaşayarak ve etkilenerek göreceksiniz.

Şimdiden hoş geldiniz.